• Wycieczka do Cordis

     • Dnia 5.11.2021 roku klasa 2b pod opieką Pani Patrycji Kujawy i Pana Andrzeja Sawki odwiedziła Centrum Nauki Cordis w Świdwinie. Uczniowie mieli okazję obejrzeć eksponaty i wziąć udział w wielu eksperymentach i zabawach. Było super!

     • Sukcesy ucznia klasy II B

     • Uczeń klasy II B Liceum Ogólnokształcącego – Wiktor Perskiewicz w okresie wakacyjnym i z początkiem roku szkolnego ponownie uczestniczył w zawodach rangi mistrzowskiej.

      Wiktor pasjonuje się sterowaniem radiowym jachtów w kategorii F5-E.

      W dniach 26-27 sierpnia 2021 roku Wiktor zajął III miejsce w eliminacjach do Mistrzostw Polski Jachtów Sterowanych Radiem w klasie F5-E.

      Na początku roku szkolnego w dniach 4-5 września 2021 roku Wiktor zajął III miejsce w kategorii junior w Pucharze Europy Jachtów Sterowanych Radiem w klasie F5-E.

      Na zakończenie sezonu żeglarskiego w dniach 25-26 września 2021 roku w Pucku zajął II miejsce w kategorii junior w Mistrzostwach Polski Jachtów Żaglowych Sterowanych Radiem w klasie F5-E.

      Gratulujemy Tobie Wiktorze wspaniałych osiągnięć w roku 2021 oraz życzymy spełnienia w tak fascynującej dyscyplinie w następnym sezonie żeglarskim.