• Wycieczka do Cordis

• Dnia 5.11.2021 roku klasa 2b pod opieką Pani Patrycji Kujawy i Pana Andrzeja Sawki odwiedziła Centrum Nauki Cordis w Świdwinie. Uczniowie mieli okazję obejrzeć eksponaty i wziąć udział w wielu eksperymentach i zabawach. Było super!

• Sukcesy ucznia klasy II B

• Uczeń klasy II B Liceum Ogólnokształcącego – Wiktor Perskiewicz w okresie wakacyjnym i z początkiem roku szkolnego ponownie uczestniczył w zawodach rangi mistrzowskiej.

Wiktor pasjonuje się sterowaniem radiowym jachtów w kategorii F5-E.

W dniach 26-27 sierpnia 2021 roku Wiktor zajął III miejsce w eliminacjach do Mistrzostw Polski Jachtów Sterowanych Radiem w klasie F5-E.

Na początku roku szkolnego w dniach 4-5 września 2021 roku Wiktor zajął III miejsce w kategorii junior w Pucharze Europy Jachtów Sterowanych Radiem w klasie F5-E.

Na zakończenie sezonu żeglarskiego w dniach 25-26 września 2021 roku w Pucku zajął II miejsce w kategorii junior w Mistrzostwach Polski Jachtów Żaglowych Sterowanych Radiem w klasie F5-E.

Gratulujemy Tobie Wiktorze wspaniałych osiągnięć w roku 2021 oraz życzymy spełnienia w tak fascynującej dyscyplinie w następnym sezonie żeglarskim.