• Medal

• Dyrektor naszej szkoły Pan Krzysztof Mrowiński, w podziękowaniu za wieloletnią współpracę, otrzymał medal Towarzystwa Miłośników Lwowa i Kresów Południowo - Wschodnich. Dziękujemy i życzymy dalszego krzewienia kultury kresowej oraz owocnych działań.

• Infolinia

• Od 6 września działa całodobowa, bezpłatna, ogólnopolska infolinia dla dzieci i młodzieży oraz ich opiekunów. Pod numerem telefonu 800 800 605 dzieci i młodzież, ale także rodzice, nauczyciele i pedagodzy będą mogli uzyskać profesjonalną pomoc doświadczonych psychologów, pedagogów i prawników.

Aby skorzystać z pomocy wystarczy zadzwonić na infolinię, gdzie profesjonalni konsultanci odpowiedzą na wszystkie pytania, doradzą, co można zrobić w danej sytuacji. Rozmówcy nie muszą się przedstawiać, mają zapewnioną dyskrecję i anonimowość.

Zachęcamy także do skorzystania z kontaktu mailowego pomagamy@1815.pl

• Pożegnanie nauczyciela i wychowawcy naszej szkoły

• Wielkim żalem przepełniła nas wiadomość o śmierci naszej emerytowanej koleżanki - Pani Profesor Barbary Ślusarek - wieloletniej nauczycielki biologii w Zespole Szkół w Świdwinie.

Pozostanie w naszej pamięci jako osoba serdeczna, uśmiechnięta, otwarta na drugiego człowieka.

Wszystkim bliskim składamy serdeczne wyrazy współczucia.